Specjalista ds. płac (12 miesięcy)

Req #: 1712922
Location: Warsaw, Mazowieckie PL
Other Locations:
Job Category: Business Services
Job Description
Specjalista ds. płac oferuje kompleksową obsługę płacową dla firmy Mondelez w ramach Shared Service Business Center (MBS). Ta niezależna pozycja będzie wspomagać menedżera płac.

Główne obowiązki:
  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń dla ok. 650 pracowników jednej z naszych fabryk w Polsce
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów dla ZUS-u
  • Opracowywanie rocznych deklaracji podatkowych firmy i pracowników
  • Przygotowywanie dokumentów płacowych dla pracowników
  • Przygotowywanie danych dotyczących wynagrodzenia niezbędnych do sprawozdań finansowych i statystycznych
  • Praca przy bieżących projektach

Qualifications
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie bądź w trakcie nauki
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w naliczaniu płac
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemu Płatnik i Simple (lub innego systemu kadrowo-płacowego)
  • Praktyczna znajomość polskiego prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz PDOF
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i organizowania własnego czasu pracy
  • Dobry poziom w MS Office,
  • Mile widziany komunikatywny j. Angielski
Oferujemy:
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Umowę o pracę na czas określony 12 miesięcy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie Generali, karta Multisport)
Szczycimy się posiadaniem kultury wysokiej wydajności i współpracy, oferujemy naszym pracownikom wsparcie oraz rozwijamy ich wiedzę i umiejętności.
W zamian za zaangażowanie, pasję i entuzjazm oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia.