Sales Representative/Területi Képviselő

Req #: 1714224
Location: Budapest, Budapest HU
Other Locations:
Job Category: Sales
Job Description

Csatlakozz Magyarország egyik legnagyobb FMCG vállalatához, és mi megédesítjük munkanapjaidat! A Mondelēz International portfóliójába tartoznak többek között az OREO, MILKA, Sport, Győri Édes, TUC, Halls és Negro márkák.

Várjuk a kereskedelmi csapatunkba tehetséges pályázók jelentkezését az alábbi munkakörbe:

Területi Képviselő (Győr - Sopron, Vas)

Határozotlan idejű szerződéssel

Főbb feladatok:

  • Területen elhelyezkedő kiskereskedelmi egységek rendszeres látogatása, túraterv alapján.
  • Termékek bolti megjelenésének ellenőrzése, szerződésben foglaltak betartatása, feltöltöttség ellenőrzése.
  • Bolti tevékenység elektronikus rögzítése.
  • Eladást támogató anyagok kihelyezése a kereskedelmi partnerek egységeiben.

Qualifications

Elvárások:

  • Legalább 2 éves területi értékesítési tapasztalat az FMCG-ben
  • kiváló kommunikációs készség
  • alkalmasság önálló, dinamikus munkavégzésre
  • érvényes B kategóriás jogosítvány
  • számítástechnikai alapismeretek és tablet használat
  • várható munkakezdés: 2018.02.05.

Előnyök:

  • felsőfokú végzettség
  • PDA használat
  • angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • vállalati gépkocsi és mobiltelefon
  • dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Vas megye, Győr-Sopron megye

Büszkék vagyunk arra, hogy magas színvonalú és együttműködő kultúrával rendelkezünk, ahol támogatást és fejlesztést kínálunk minden dolgozónk karrierje fejlesztése, valamint tudása és készségei fejlesztése érdekében. Viszonzásul az elkötelezettségéért, igyekezetéért és lelkesedéséért kiemelten vonzó szociális előnyöket kínálunk.